شهر رویایی پدیده شاندیز

شهر رویایی پدیده شاندیز در زمینی به مساحت ۵۰ هکتار با زیر بنایی بالغ بر ۱,۱۱۰,۰۰۰ متر مربع در مرکز شهر شاندیز طراحی و عملیات اجرایی آن آغاز گردیده است . این مجتمع به عنوان بزرگترین مرکز خرید ، تفریحات و گذراندن اوقات فراغت پیش بینی شده و می تواند به انبوه میلیونی بازدید کنندگان مشهدالرضا ، با جمعیتی بالغ بر ۸۲۰۰۰۰۰ نفر شهروند و همچنین زائران آستان مقدس امام هشتم علیه السلام که طی ۱۵ سال آینده جمعیت آنان به ۴۰ میلیون نفر خواهد رسید ، گسترده خدمات مهم ، با کیفیت و خاطره انگیز خود را ارائه نماید .

  • شهر بازی سرپوشیده
  • باغ گل و نمایشگاه دائمی گل و گیاه
  • مجتمع اداری
  • مجتمع بزرگ فرهنگی
  • مجتمع تفریحات و پارک آبی
  • مرکز بزرگ خرید
  • مجتمع سرویس آپارتمان
  • هتل پنج ستاره

هتل ۵ ستاره

هتل ۵ ستاره ی شهر رویایی پدیده شاندیز با زیر بنای بالغ بر ۲۵۰,۰۰۰ متر مربع و با رعایت بالاترین استانداردهای بین المللی دارای ۶۳۸ اتاق و سوئیت مجلل در ۴۳ طبقه با ارتفاع ۲۲۵ متر و حجم هندسی ای شبیه به عدد ۸ یکی از کاربری ای منحصر به فرد شهر رویایی پدیده شاندیز است .

در این هتل مجموعه امکاناتی نظیر : رستوران های متعدد ، استخر ، سالن بدنسازی و ورزشی ، بیزینس سنتر ، تالارهای پذیرایی و …. پیش بینی شده است .

مجتمع سرویس آپارتمان

مجتمع سرویس آپارتمان اقامتی شهر رویایی پدیده شاندیز ، متشکل از ۶ بلوک با زیر بنایی بالغ بر ۱۸۳,۰۰۰ متر مربع است . هر بلوک شامل آپارتمان ها و سوئیت های مجهز و مبله با متراژهای ۴۲ الی ۳۹۰ متر مربع به همراه ۱۰۷۱ پارکینگ می باشد .

مرکز بزرگ خرید

مرکز بزرگ خرید واقع در شهر رویایی پدیده شاندیز با مساحتی بالغ بر ۵۶۰,۰۰۰ متر مربع با در برداشتن lce rink (پیست پاتیناژ) و آکواریوم بسیار بزرگ و شگفت انگیز و به همراه هایپر مارکت بزرگ پدیده شاندیز در کنار ۱۶۰۰ فروشگاه کوچک و بزرگ آماده ی پذیرایی از شما زائران و مجاوران عزیز است .

مجتمع تفریحات و پارک آبی

مجتمع تفریحات و پارک آبی شهر رویایی پدیده شاندیز ، با زیربنایی بالغ بر ۶۳,۰۰۰ متر مربع همه روزه پذیرای ۳۰۰۰ نفر مهمان است .

مجتمع بزرگ فرهنگی

مجتمع بزرگ فرهنگی شهر رویایی پدیده شاندیز با ۲۷,۰۰۰ متر مربع زیر بنا دارای ۳ تالار ویژه برگزاری مجالس ، همایش ها و مراسم گوناگون در کنار نمازخانه ای به مساحت ۱۱۰۰ متر مربع به شکل (کعبه ی مقدس ) و دارای یک مرکز آزمایشگاه علوم و یک مرکز آموزش است .

باغ گل و نمایشگاه دائمی گل و گیاه

باغ گل و نمایشگاه دائمی گل و گیاه شهر رویایی پدیده شاندیز در فضایی مشتمل بر ۳۰,۰۰۰متر مربع فضای باز و ۱۰,۰۰۰ متر مربع فضای سرپوشیده ، امکان عرضه ی انواع گیاهان و بذرها را در تمام فصول همراه با آموزش های لازم فراهم نموده است .

شهربازی سرپوشیده

شهربازی سرپوشیده ی شهر رویایی پدیده شاندیز با زیر بنای ۳۰,۰۰۰ متر مربع و حداکثر جذابیت ، امکانات و امتیازات با انواع بازی ها و سرگرمی های اعجاب آور از جمله : رولر کوستر ، دنیای بازی های کامپیوتری به عنوان بزرگترین شهر بازی سر پوشیده ی مشهد پذیرای شما مهمانان عزیز می باشد .

مجتمع اداری

مجتمع اداری شهر رویایی پدیده شاندیز از دو ساختمان ۷ طبقه شامل ۱۶۸ واحد اداری و در فضای نمایشگاهی تشکیل شده و فضای مناسبی را برای فعالیت بنگاه های اقتصادی داخلی و بین المللی فراهم آورده است .