پدیده

درباره گروه شرکت‌های پدیده

گروه شرکت های پدیده شاندیز هم اکنون با انبوهی ازسهامداران حقوقی و حقیقی در بازار سرمایه و دیگر ابعاد تعریف شده آن اعم از گردشگری و اقتصادی فعالیت می کند.

پدیده در نگاه دورتر، با فعالیت رستوران های خود و عنوان شرکت پدیده پارسیان در سال 82 ثبت و به مخاطبان خود معرفی شد. پس از آن با ثبت شرکت توسعه در سال 83 رسما فعالیت خود را با مشارکت در سرمایه گذاری ‏های بورس اوراق بهادار و جذب سرمایه های اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی و مشارکت اقتصادی – مالی در کلیه بخش های اقتصـادی، انجام کلیه فعالیت های زیر بنائی برای احداث و ایجاد تاسیسات ایرانگردی و جهانگردی ،احداث هتل و متل، رستوران، تریا، سالن همایش و جشن‌ها و بهره برداری از آن احداث مراکز آموزش خدمات گردشگری جهت تداوم و رونق صنعت توریسم انجام‌ کلیه ‌فعالیت های اقتصادی، اجرائی، تجارتی برای احداث و ایجاد تاسیسات ایرانگردی و جهانگردی و تأمین تسهیلات ویژه برای جلب توریست آغاز و علی رغم فراز و نشیب فراوان ادامه داده است.

شرکت های تابعه پدیده شاندیز نیز شامل ابنیه و ساختمان، آریا دوام، موسسه پشتیبانی سهام پدیده، بازرگانی پدیده پارسیان توس، گردشگری سلامت، بهره برداری و فروش و خودروسازی پدیده خراسان می باشد.