, , ,

رای قاطع سهامداران پدیده به انعقاد قرارداد پروژه کیش

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت پدیده، در جلسه مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده شرکت توسعه صنعت گردشگری پدیده شاندیز که با حضور بیش از ۴۵ درصد صاحبان حق رای برگزار شد موضوع انعقاد قرارداد تامین مالی، طراحی، ساخت، تکمیل و بهره برداری پروژه شهر افسانه ای پدیده کیش با شرکت افسانه سازان بصورت حضوری و از طریق رای الکترونیک برگزار شد.

این جلسه مجمع عمومی با حضور نمایندگان فرابورس و حقوقی شرکت پدیده در ساختمان اداری شهر رویایی پدیده شاندیز با حضور پر شکوه سهامداران پدیده به رسمیت رسیده و دستور جلسه به تصویب مجمع رسید.

در این جلسه با توجه به حجم بالای افراد متقاضی رای دهی از طریق سامانه مجامع الکترونیک، این سامانه برای ساعاتی دچار اختلال گردید و به همین منظور زمان رای گیری تا ساعت ۱۶ تمدید گردید.

مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت توسعه بین المللی صنعت گردشگری پدیده شاندیز (نوبت دوم) پس از اعلام رسمیت و معرفی اعضای هیات رییسه با حضور ۵۸۵۵ سهامدار صاحب رای با تعداد ۶۵۸ میلیون و ۱۷۳هزار و ۳۵۸ سهم برگزار شد.

با این حساب ۹۰ درصد سهامداران حاضر در این جلسه مجمع در رأی‌گیری مشارکت و همگی رای خود را از طریق سامانه دیما به ثبت رساندند.

در نتایح اعلامی ۵۵ درصد از حاضرین به اولین دستور جلسه که انتخاب هیات رئیسه بود، رای مثبت دادند و بنا بر این هیات رییسه تایید شده و جلسه به رسمیت رسید.

دستور دوم مجمع مربوط به قرارداد پروژه در کیش نیز با ۵۸/۹۲ درصد رای مثبت به تصویب مجمع عمومی رسید تا هیات مدیره موظف شود تا هر چه سریعتر این قرارداد را منعقد نماید.

4.9/5 - (30 امتیاز)