, ,

فاکتورهای جذب توریست در صنعت گردشگری / رستوران پدیده شاندیز فرصتی ایده‌آل برای گردشگران

Restaurant customer

گردشگران عموما مقاصدی را انتخاب میکنند که یک یا چند از فاکتورهای فرهنگ، معماری، صنعت غذا، چشم انداز و غیره را دارا باشد. هر یک از این ویژگی‌ها می‌تواند گردشگر را حتی به تغییر مسیر و برنامه ریزی به سمت خود وادارد. افرادی که قصد سفر به منظور تفریح یا تحقیق و یا حتی سفرهای کاری دارند به آیتم های مختلفی برای انتخاب مقصد توجه میکنند.

این موارد می‌توانند رقیب یکدیگر باشند، شهری ممکن است از لحاظ معماری مسافر را مجذوب گرداند در حالیکه منطقه‌ای دیگر، صنایع غذایی دلپذیر و خاصی برای ارائه دارد.

در ایده‌آل‌ترین صورت ممکن تمام ویژگی‌های یک شهر مثبت بوده، تصمیم به عزیمت گرفته شده و سفر ماجراجویانه توریست آغاز خواهد شد. تجربه گردشگر از این سفر، خود فاکتور انتخاب مسافران بعدی خواهد شد چرا که در دنیای امروز توجه به نظرات و اشتراک‌گذاری تجربیات، از مهمترین ملاک‌های انتخاب مقاصد گردشگری می‌باشد.

باتوجه به شرایط اقتصادی امروزه جذب گردشگر نیاز به دلایل محکم‌تری نسبت به زمان های قبل دارد. به‌عنوان مثال مسافرانی که خود را به مشهد مقدس می‌رسانند اغلب بعد از زیارت، گشتی هم در مناطق خوش آب‌وهوای اطراف مشهد مانند شاندیز می‌زنند.

شاندیز که فاصله جغرافیایی بسیار نزدیکی تا مشهد دارد، مقاصد بسیاری از گردشگران است و آن‌ها سعی می‌کنند در صورت امکان سری به رستوران‌های این منطقه زده و از غذاهای لذیذ و معماری زیبای رستوران‌های داخل شهر مانند پدیده شاندیز لذت ببرند.

این رستوران که یکی از زیباترین و بهترین رستوران‌های این منطقه می‌باشد، دارای فضای داخلی «سرپوشیده» و خارجی بوده و گنجایش هزاران مهمان را به‌طور همزمان داشته و با دارا بودن منوی غذای فوق‌العاده و متنوع خود، میزبانی شایسته برای گردشگران داخلی و خارجی خواهد بود.
در پایان می‌توان این اطمینان را به مسافران و گردشگرانی که می‌خواهند از مراکز تفریحی شهر مشهد استفاده کنند، داد تا با سفر به این شهر با جاذبه‌های متنوع توریستی روبه‌رو شوند.

نویسنده: کمال حسینی

5/5 - (1 امتیاز)