, ,

مدیرعامل شرکت عمران، آب و خدمات کیش: فعالیت چندین هزار نفری نیروی کار در پروژه پدیده شاندیز در کیش

به گزارش روابط‌عمومی گروه شرکت‌های پدیده، رئیس هیأت‌مدیره و مدیرعامل شرکت عمران، آب و خدمات کیش با بیان اینکه در منطقه آزاد کیش سرمایه‌گذاران بزرگی داریم، عنوان کرد: سرمایه‌گذاران کلان در سطح کشور در کیش جمع می‌شوند به طوریکه یک سرمایه‌گذار شاید ۱۰ها برابر بودجه استان همدان در منطقه سرمایه‌گذاری می‌کند.

محسن نظرپور در ادامه با اشاره به اینکه سال به سال به تعداد گردشگران کیش افزوده می‌شود، تصریح کرد: با توجه به اتفاقاتی که در برجام افتاده است و افزایش ارز، توان مردم برای سفرهای برون مرزی چون دبی و ترکیه کاهش یافته بنابراین به سمت مسافرت‌های داخلی روی آورده و یکی از مقاصد جدی کیش است و از این موضوع درآمدزایی خوبی خواهیم داشت.

وی خاطرنشان کرد: برای توسعه منطقه آزاد کیش علاوه بر داشتن طرح جامع، سازمان منطقه آزاد کیش برنامه کاملی را تدوین و سیاست‌گذاری می‌کند تا امور اجرایی ما در راستای سیاست‌های مناطق آزاد باشد. در ضمن مشاور گرفتیم و انواع و اقسام توریست ها نظیر توریست دانش آموزی، تفریحی، علمی و سلامت را تعریف کردند.

رئیس هیأت‌مدیره و مدیرعامل شرکت عمران، آب و خدمات کیش با بیان اینکه کیش سالانه پذیرای دو میلیون گردشگر است و پیش بینی می شود ۱۴۰۲ بیشتر هم شود، اظهار کرد: برای تهیه پکیج ها نیز امکان سنجی صورت می گیرد که چند نفر قابلیت دارد به توریست ها اضافه شوند به طوریکه تا پنج میلیون می توانیم سقف پذیرش گردشگر را افزایش دهیم.

وی در ادامه با اشاره به فعال شدن پروژه پدیده شاندیز در منطقه آزاد کیش اعلام کرد: در این پروژه بزرگ چندین هزار نیرو فعالیت دارند و در حال حاضر نیز ظرفیت نیروی کار آن ۵ الی ۸ هزار کارگر به صورت مستقیم و غیرمستقیم می‌باشد.

 

3.6/5 - (5 امتیاز)