, ,

افزایش ۱۲۰ هزارنفری سهام‌داران پدیده نسبت به گذشته

padide shandiz

به گزارش روابط‌عمومی گروه شرکت‌های پدیده، مجمع عمومی عادی به‌طور فوق‌العاده شرکت‌ بین‌المللی توسعه در مرکز بزرگ گردشگری پدیده شاندیز برگزار شد.

در ابتدای جلسه، سعید ورودی مدیرعامل شرکت توسعه پدیده شاندیز با اشاره به اینکه در مجموع سال ۱۴۰۰ بالغ بر ۸۹۴ میلیون سهم از سهام‌های شرکت توسعه معامله شده است، عنوان کرد: یکی از مطالبات و دغدغه‌های هیات مدیره راه‌اندازی فعالیت‌های عمرانی در مجموعه پدیده بوده است و تلاش‌های زیادی در این حوزه صورت گرفته است.

وی در خصوص راه‌اندازی پروژه کیش، اظهار داشت: با بررسی‌های اقتصادی که توسط کارشناسان متعدد، سرمایه‌گذاری در جزیره کیش به دلیل بازدهی بیشتر نسبت به مکان‌های دیگر کشور، در دستور کار مجموعه قرار گرفت و انجام شد.

وی با اشاره به اینکه روزهای مثبت سهم در سال ۱۴۰۰ در حدود  ۶۷ روز و روزهای منفی  ۱۳۳ روزه بوده است اظهار داشت: خوشبختانه با اتخاذ تصمیمات و پیگیری‌های مسئولین مربوطه، تعداد سهام‌داران جدیدی که مد سهام‌‌داری گرفتند ۱۲۰ هزار نفر می‌باشد و هیات مدیره بسیار امیدوار است که تعداد سهام‌داران در آینده بیشتر شود.

ورودی در خصوص اخذ مجوزهای لازم از منطقه آزاد کیش، گفت: پیگیری‌های خوبی در خصوص پایدارکردن قراردادهای ما در کیش انجام شده تا بتوانیم مجوزهای ایجاد بنا در مجموعه را تمدید کنیم.

وی همچنین در خصوص جذب سرمایه‌گذار، افزود: مبلغی بالغ بر ۴۰ الی ۵۰ هزار میلیارد تومان بودجه در خصوص سرمایه‌گذاری در جزیره کیش مورد نیاز است که با دلار ۴۵ هزار تومان، سرمایه‌گذارهای اندکی جهت سرمایه‌گذاری در کشور وجود خواهند داشت.

مدیرعامل شرکت توسعه پدیده شاندیز در مورد بند ۴ حسابرسی شرکت نیز، گفت: برخی از املاکی که به صورت قولنامه ای و متشکل از ۳۲۰ قطعه بوده در سال‌های قبل خریداری شده، که برخی از این املاک سنددار و برخی دیگر دارای مبایعه‌نامه و قولنامه بوده‌ است.

وی در خصوص جریمه ۸۰ میلیارد تومانی بیمه تامین اجتماعی نیز، گفت: با هماهنگی مقام قضائی، این مبلغ جریمه شامل بخشودگی قرار گرفت و مبلغ ۷۰ میلیارد تومان بدهی ما نیز در برنامه‌ پرداخت قرار گرفته است.

3.4/5 - (8 امتیاز)