, ,

تشریح فعالیتهای شرکت توسعه بین المللی گردشگری پدیده از زبان مدیرعامل (قسمت سوم)

مدیرعامل گروه شرکتهای پدیده در مجمع عمومی توسعه با اشاره به اینکه در گروه شرکت های پدیده تصمیم گرفتیم، فعالیت در بخش های اقتصادی را گسترش دهیم، افزود: شرکت گردشگری سلامت با هدف توسعه فرهنگ سلامت و فعالیت در حوزه گردشگری آغاز به کار کرد و بر پایه همین ماموریت نخستین کافه موزه سلامت راه اندازی شد.

مجتمع کشاورزی پدیده نیز با هدف استفاده بهینه از امکانات و فرصت های موجود در حوزه کشاورزی، فعالیت خود را آغاز کرد، هم اکنون باغ دولت آباد برای کشت گیاهان دارویی و مزرعه پرورش شترمرغ نیز به دامپروری مشغول است.

به گفته وی در بخش بهره برداری وفروش نیز اقداماتی صورت گرفته است، مهندس ورودی در این خصوص اذعان داشت: بهره برداری و فروش در شاپینگ مال شاندیز و پس از آن در کیش به دلیل تنوع و فعالیت گسترده بسیار دارای اهمیت و فعالیتی تخصصی است به همین دلیل تشکیل شرکت بهره برداری و فروش با هدف بهره مندی از جدیدترین تجربیات و دانش فروش و بهره برداری جهان در دستور کار قرار گرفت و میسر شد.

وی گفت: گروه خدمات مالی نیز از سال گذشته فعالیت های خود را در گروه شرکت های پدیده آغاز کرده است، بدین منظور درخواستی برای سازمان بورس ارسال شد تا موسسه پشتیبانی سهام به شرکت سرمایه گذاری تبدیل شود و به محض تغییر وضعیت درخواستی می توانیم به بحث خدمات مالی وارد شویم.
از جمله خدمات مالی، کارگزاری، مشاور سرمایه گذاری، بازارگردانی و سبدگردانی می باشد.

مدیر عامل شرکت توسعه بین المللی گردشگری پدیده شاندیز تولید خودرو کار را نیز به عنوان یکی از فعالیت های جدید برشمرد و افزود: بر اساس بررسی های صورت گرفته ما با همکاری متخصصین درجه یک استان به تولید خودروهای کار از جمله وانت و ون ورود کردیم و از دیگر حوزه های فعالیتی ما نیز تولید انرژی های پاک خواهد بود.

3/5 - (5 امتیاز)