, , , ,

جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی به منظور رونق اقتصادی و رضایت سهامداران در اولویت است

مدیرعامل گروه شرکتهای پدیده در دیدار با فرماندار بینالود: جذب سرمایه گذار و رونق شرایط اقتصادی مجموعه اولویت است

مدیرعامل گروه شرکتهای پدیده در دیدار با فرماندار بینالود گفت: جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی به منظور رونق اقتصادی و رضایت سهامداران در اولویت است.
به گزارش روابط عمومی گروه شرکتهای پدیده مهندس سعید ورودی در دیدار با مهندس حسینی فرماندار شهرستان بینالود با بیان اینکه امیدواریم هر چه زودتر از شرایط محدودیت های کرونا فاصله بگیریم افزود: با خروج از شرایط محدودیت های کرونا قطعا رونق گردشگری و به دنبال آن اقتصادی در مجموعه بزرگ پدیده اتفاق می افتد ضمن اینکه شرایط برای جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی نیز مهیاتر خواهد شد. مدیرعامل گروه شرکتهای پدیده اظهار امیدواری کرد: فرصتهای کم نظیر اقتصادی و گردشگری که در پدیده وجود دارد قطعا تمرکز فراوانی در موضوع جذب سرمایه گذار می طلبد.
مهندس ورودی تصریح کرد: سالن بولینگ و بیلیارد با ۱۶ لاین، بزرگترین فودکورت منطقه و پردیس سینمایی پدیده خود از جاذبه هایی تعیین کننده در جذب سرمایه گذار، گردشگر و بازگشت اعتماد عمومی می باشد. فرماندار شهرستان بینالود نیز در این جلسه ضمن ابراز خرسندی از ظرفیت های گردشگری شاندیز گفت: استعداد و ظرفیتهای مجموعه پدیده نیز می تواند تاثیر بسزایی در جذب حداکثری گردشگر به این شهرستان داشته باشد. مهندس حسینی ادامه داد: هم اکنون نیز رستوران های شاندیز در روزهای تعطیل ضمن اجرای شرایط دستورالعمل ها و ضوابط بهداشتی بالاترین میزان جذب ممکن را دارند. فرماندار شهرستان بینالود در پایان این جلسه ضمن اعلام آمادگی در جهت همراهی هر چه بیشتر پروژه پدیده خاطر نشان ساخت: امیدواریم این پروژه در آینده نزدیک با عبور از محدودیت ها، سبب رضایتمندی و خرسندی همه ی سهامداران و مردم عزیز ایران شود