, , , ,

تسریع عملیات عمرانی مرکز خرید پدیده شاندیز

مدیر عامل شرکت ابنیه و ساختمان پدیده در اجرای عملیات عمرانی مرکز خرید خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل گروه شرکت های پدیده، مهندس محسن کوهی گفت: از اول مهر ماه تا کنون، بر سرعت اجرای پروژه عمرانی مرکز خرید افزوده ایم و در این مدت پنج هزار متر مربع خرید و اجرای ایزوگام پشت بام و خرید و اجرای دو هزار متر مربع موزائیک از بلوک های یک تا ده این مجموعه اجرایی شده است.
وی افزود: در این پروژه عمرانی رفع نقص بلوکهای ۱ تا ۱۰ مرکز خرید در حال اجرا است و ایروگاه بلوک دو تا چهار به متراژ تقریبی پنج هزار متر مربع در این ماه خریداری و اجرایی شد، تخریب بتن و کفسازی پشت بام نیز عملیاتی و لوله های آب باران تراس و پشت بام رفع نقص و اصلاح شده است.
به گفته وی دو هزار مترمربع موزاییک در بلوک های یک، دو و تراز بلوک هفت نیز خریداری ونصب و شیب بندی و آستر سیمان بلوک ۸ نیز اصلاح شده است. مهندس کوهی در ادامه از لوله کشی پلی اتیلن کفشور ها و تست آب پشت بام بلوک هشت نیز خبر داد و تصریح کرد: در یک ماه گذشته برای اجرای این عملیات، به صورت متوسط از ۷۸ نفر نیروی اجرایی و ۱۶ نفر نیروهای مهندسی مشاور بهره گرفته ایم.
مدیر عامل شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز بر تسریع روند فعالیت های عمرانی پروژه تاکید کرد و افزود: مراحل رفع نقص و اصلاح پیست بازی های یخی(پاتیناژ) نیز در مراحل نهایی است و به زودی آماده به کار خواهد شد