معاملات ابنیه در سناپ تا زمان ثبت شرکت ابنیه در فرابورس، فعال است

مدیرعامل گروه شرکت های پدیده گفت:
تا بعد از دریافت نامه ثبت شرکت ابنیه از سازمان بورس، معاملات ابنیه متوقف نمی شود.

مدیرعامل شرکت توسعه بین المللی صنعت گردشگری پدیده شاندیز در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی گروه شرکت های پدیده افزود: اطلاعیه صادره توسط موسسه سهام تنها جنبه اطلاع رسانی داشته و به معنی توقف معاملات سهام نمی باشد.

مهندس سعید ورودی افزود: پیرو اقدامات قبلی جهت ورود ابنیه به بورس مهم ترین گام، ثبت شرکت ابنیه نزد سازمان بورس بود که این مهم به مراحل آخر رسیده و به زودی انجام می شود.
مدیرعامل گروه شرکت های پدیده در ادامه با بیان اینکه پس از ثبت شرکت ابنیه در بورس، امکان نقل و انتقال سهام خارج از تابلوهای بازار سرمایه وجود ندارد افزود: بر این اساس تصمیم گرفته شد مراتب به اطلاع سهامداران‌ محترم‌ برسد که متوجه شوند اقدامات قبلی در حال نتیجه دادن است و چنانچه سهامداران محترم نقل و انتقال انجام نشده دارند، نسبت به نقل و انتقال خود اقدام نمایند.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه خبر ثبت شرکت ابنیه نزد بورس خبر خیلی خوبی است و خواسته چندین ساله سهامداران را برآورده می کند، یادآور شد: با ورود نماد ابنیه به فرابورس فرصتی فراهم می شود که دارایی های شرکت مورد ارزیابی مجدد قرار گرفته و در زمان بازگشایی در فرابورس مبنایی برای قیمت گذاری داشته باشد.

ورودی خاطرنشان ساخت: معاملات سهام ابنیه طبق روال قبلی انجام می گیرد و پس از دریافت نامه ثبت از سوی سازمان بورس طی اعلامیه ای مراتب به اطلاع سهامداران خواهد رسید.

3.3/5 - (3 امتیاز)