رستوران کف شیشه ای کیش دوباره بهره برداری می شود

مدیرعامل شرکت پدیده کیش از ادامه سریع کار ساخت رستوران کف شیشه ای پدیده در کیش خبر داد.

سعید راسخیان در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی گروه شرکت های پدیده با بیان این مطلب گفت: رستوران فانوس یا کف شیشه ای از جاذبه های گردشگری جزیره کیش بوده که بعد از مدتی تعطیلی در حال بازسازی آن هستیم.

وی خاطرنشان کرد: این رستوران زیبا در حاشیه آبهای خلیج فارس در ارتفاع ۴۲ متری از سطح زمین ساخته شده و ۵۰۶مترمربع فضا در طبقه فوقانی دارد.

راسخیان افزود: برای مرمت، نوسازی و بهسازی این رستوران تاکنون بحث تعویض کامل شیشه ها و استحکام سازه فلزی و پایه ها و ستونها و همچنین ساخت سالنهای جدید در طبقه اول به مساحت ۱۰۵۰ مترمربع و ۳۶۰ متر مربع در قسمت هلی پد قدیم در دستور کار قرار گرفت.
وی ادامه داد: با توجه به تغییرات فضاهای رستورانی در طبقه همکف نیز تغییراتی ایجاد شده و مساحت آن به ۶۰۰ مترمربع افزایش یافت تا خدمات دهی به طبقات بالا کاملتر صورت گیرد. راسخیان با اشاره به این تغییرات گفت: در این راستا حدود ۵۰۰ مترمکعب بتن ریزی فونداسیون و۳۱۷متر مکعب بتن ریزی در سقف طبقه همکف انجام شده است.
مدیرعامل شرکت پدیده کیش با اشاره به عملیات محوطه سازی رستوران فانوس از کاشت ۵۰ اصله نخل و همچنین ۳۹۰۰ مترمربع محوطه و landscapeحدفاصل رستوران فانوس و قلعه خبر داد.

 

امتیاز دهید post