مدیرعامل گروه شرکت های پدیده: پاسخ های ابهامات به فرابورس ارسال و با مجوز فرابورس در سامانه کدال منتشر شد

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده، مدیرعامل گروه شرکت های پدیده در پاسخ به این سوال که رفع ابهامات بورس در چه مرحله ای است، گفت:

ابهامات مربوط به بانک صادرات دو روز قبل از مجمع برای شرکت پدیده ارسال شد که شرکت پدیده در همان روز این ابهامات را جهت اطلاع سهامداران و آگاهی آنان پیش از برگزاری مجمع، بر روی سامانه کدال منتشر کرد.

مهندس ورودی با اشاره به حضور بانک صادرات در مجمع به صورت غیر حضوری و اعلام رای منفی در مجمع گفت:  پاسخ ابهامات بانک صادرات نیز در روزهای آغازین تعطیلات تهیه و در تاریخ ۷ فروردین ماه برای بانک صادرات و یک نسخه  برای شرکت فرابورس ارسال شد که پس از صدور مجوز انتشار از سوی ناظر در تاریخ ۱۰ فروردین ماه پاسخ بانک صادرات از طریق سامانه کدال منتشر شد.

وی یادآور شد: از تاریخ ارسال پاسخ ها به بانک صادرات بازخوردی از سوی بانک صادرات دریافت نشده است.

به گفته ی مدیرعامل گروه شرکت های پدیده در رابطه با سوالات ارسالی از سوی فرابورس، پاسخ ها و اسناد مربوطه در تاریخ ۱۵ فروردین ارسال و به دنبال آن نیز درخواست جلسه به صورت حضوری با مدیران ارشد فرابورس پیگیری و برگزار شد.

متعاقب برگزاری آن جلسه نیز، ایراداتی اعلام شد که هفته ی قبل پاسخ های نهایی برای شرکت فرابورس ارسال شده است.

مدیرعامل گروه شرکت های پدیده اظهار داشت: در روز گذشته پس از مجوز فرابورس سوالات و پاسخ های فرابورس در سامانه کدال بارگذاری شد و تا کنون سوال جدیدی دریافت نشده است.

وی خاطرنشان ساخت: تعلیق نماد گشان با امضای قرارداد ارتباطی ندارد و همانطور که قبلا اعلام شد، فرآیند مربوطه در حال طی شدن است و تمام تلاش ما این است که به یاری خدا در موعد تعیین شده موفق به امضای قرارداد شویم.

در خصوص نماد گشان نیز هر روز پیگیری لازم‌انجام می شود و در صورت دریافت سوال از ناظر حتماا در اولین فرصت پاسخ و مستندات لازم تهیه  و ارسال خواهد شد، همانطور که تاکنون انجام شده است

امتیاز دهید post