, ,

در سفر یک‌روزه نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی به شهر شاندیز مطرح شد / اهمیت رفع مشکلات پدیده شاندیز

در سفر یک روزه علی نیکزاد نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی به شهرستان طرقبه شاندیز مشکلات شهری مطرح شد . ‌

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت‌های پدیده به نقل از شهرداری شاندیز، در سفر یک روزه علی نیکزاد به شهرستان طرقبه شاندیز مشکلات شهری مطرح و در دست پیگیری قرار گرفت.

این سفر که با پیگیری‌های حسین امامی نماینده محترم مردم در شهرستان‌های طرقبه شاندیز چناران و گلبهار در مجلس شورای اسلامی صورت پذیرفت مسائل و مشکلات مربوط به حوزه انتخابیه مطرح و در هر حوزه مصوباتی اتخاذ و توسط مدیران شهری و شهرستان پیگیری خواهد شد.

در این بازدید شهردار و اعضای محترم شورای اسلامی شهر شاندیز طی مکاتباتی، حل مشکلات پدیده شاندیز ‌و اهمیت احداث مجموعه گردشگری سرخاندیز‌ را پیگیری کرده و طی درخواستی لزوم ایجاد ‌استخر ذخیره آب با ظرفیت ذخیره‌سازی بالغ بر  ۳۰۰هزار متر مکعب‌ در شاندیز و ‌مشکلات حریم شهرستان‌ را به ایشان ارائه کردند و مقرر شد درخواست‌های واصله در کارگروه‌های مربوطه مطرح و پیگیری لازم صورت پذیرد.

در پایان جلسه نهایی و جمع بندی مطالب در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان برگزار و دستاوردهای سفر یک‌روزه نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی، صورتجلسه و جهت اجرا به ادارات ذیربط ارسال گردید.

ضمنا مقرر شد پیگیری حسن اجرای مصوبات، هر ماه بصورت اختصاصی از طریق نماینده محترم شهرستان پیگیری و گزارش آن به مجلس شورای اسلامی ارایه گردد.

نویسنده: کمال حسینی

5/5 - (1 امتیاز)