فعالیت دومین کافه کارآفرینی خراسان رضوی در پدیده شاندیز

با حضور مدیران استانی، فرمانده نیروی انتظامی،شهردار و دیگر مسئولان شهرستان های مشهد و شاندیز، دومین کافه کارآفرینی استان در پدیده شاندیز فعال شد.

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده، محمدامین بابایی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در حاشیه این افتتاحیه گفت: پس از راه‌اندازی مراکز مشاوره و خدمات کارآفرینی و در راستای رسالتی که در این زمینه بر عهده داشتیم، بستری را جهت شکوفا شدن خلاقیت و ایده‌های نو که منجر به شکل‌گیری کسب‌وکارهای نوین شود، در قالب کافه کارآفرینی ایجاد کردیم.

وی افزود: این کافه کارآفرینی، در راستای توسعه فرهنگ کار و با همیاری کانون کارآفرینان، شرکت پدیده سلامت، شتابدهنده لوتوس، شرکت کالومین و دیگر فعالان این حوزه با عنوان کافه کارآفرینی دژ افتتاح شد.

وی اظهارداشت: تلاش داریم تا کافه های کارآفرینی مختلفی را به منظور اتصال کارآفرینان، صاحبان ایده، دانشجویان، اساتید دانشگاه‌ها، صنعتگران، سیاست‌گذاران و افراد جویای کار با هدف رونق فضای کارآفرینی، رشد خلاقیت و شکوفایی ایده‌های کسب‌وکار و شبکه‌سازی در مشهد و دیگر شهرهای استان مورد بهره برداری قرار دهیم.

بابایی طرح کافه کارآفرینی را زمینه مشارکت کارآفرینان در ارائه مشاوره های تخصصی به مجریان طرح های اقتصادی عنوان کرد و افزود: فعالان اقتصادی و کسانی که برای اجرای طرحهای کارآفرینانه با مشاوره می توانند در ارتباط با بهبود فضای کسب و کار در کافه با ایده های نو مشارکت داشته باشند و با مشارکت دانشجویان در سطح دانشگاهها ، ایده ها و نوآوری ها جمع آوری شود.

امتیاز دهید post