, , , ,

آغاز عملیات اجرایی نصب در و پنجره های ترمال و نمای خشک لورایز آغاز شد

در حاشیه بازدید اعضای هیات مدیره از واحدهای نمونه ی لورایز:

آغاز عملیات اجرایی نصب در و پنجره های ترمال و نمای خشک لورایز آغاز شد

مدیر عامل شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز امروز در حاشیه بازدید اعضای هیات مدیره گروه شرکت های پدیده از واحدهای شوروم لورایز، آغاز به کار عملیات اجرایی نمای خشک و نصب پنجره های ترمال پارت چهارم لورایز خبر داد.
به گزارش روابط عمومی و بین الملل گروه شرکت های پدیده، مهندس محسن کوهی در خصوص آغاز به کار عملیات نمای خشک و نصب پنجره های ترمال بریک این پروژه گفت: از امروز و به طور همزمان عملیات ساخت و نصب پنجره های ترمال بریک پارت چهارم لورایز و نمای خشک پارت چهارم در دو ضلع آغاز شد. وی افزود: این عملیات پس از اجرای مراحل قانونی مناقصات، فراخوان عمومی و انتخاب پیمانکار صورت گرفته است و تکمیل واحدهای شوروم و مشاعات مربوطه نیز کماکان ادامه خواهد داشت و اسکای گاردن بلوک Á آپریم به همراه مشاعات مربوطه نیز تکمیل می شوند.
مهندس کوهی با اشاره به اینکه تعدادی از واحدهای بلوک Áآپریم آپارتمان های میان مرتبه پدیده مشهور به لورایز به عنوان واحدهای شوروم آماده شده است، گفت: در عرض چهل روز گذشته، مراحل سفت کاری تا تجهیز مبلمان این واحدهای شوروم که شامل تیپ های مختلف آپارتمان های موجود در پروژه لورایز است اجرایی و برای بازدید عموم علاقمندان از جمله سهامداران، پیش خرید کنندگان و سرمایه گذاران آماده سازی شده است.
مدیر عامل شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز افزود: این واحدها شامل آپارتمان های ۲۲۰، ۶۲ و ۴۰ متری است که به همراه مشاعات آن تکمیل شده است و امکانات بازدید تمامی علاقمندان از این واحدها فراهم است و دوره های بازدید از واحدها همزمان با مبعث رسول اکرم (ص) آغاز می شود. به گفته وی تعدادی دیگر از واحدهای بلوک Áآپریم لورایز نیز در حال تجهیز و آماده سازی است و به لطف خدا روند آماده سازی واحدهای شوروم در پارت ۴ لورایز ادامه خواهد یافت