, , , ,

پدیده ظرفیت تبدیل به مجموعه ای مولد در حوزه ی اقتصادی، اجتماعی، گردشگری و فرهنگی دارد

امام جمعه شهرستان شاندیز:
پدیده ظرفیت تبدیل به مجموعه ای مولد در حوزه ی اقتصادی، اجتماعی، گردشگری و فرهنگی دارد

به گزارش روابط عمومی و بین الملل گروه شرکتهای پدیده، دکتر نیما ملائی، مدیرعامل گروه شرکتهای پدیده در جلسه دیدار با امام جمعه جدید شهرستان شاندیز، ضمن ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده و حضور شرکت در بستر بازار سرمایه و بورس گفت: برای هر بنگاه اقتصادی، بالاترین سطح شفافیت و نقد شوندگی در بازار سرمایه و بورس اتفاق می افتد و خوشبختانه این موضوع با وجود فراز و نشیب فراوان برای سهام شرکت توسعه پدیده انجام و برای شرکت ابنیه نیز بزودی رقم می خورد.
دکتر ملائی تصریح کرد: تمامی اقدامات در جهت کسب منفعت بیشتر ذینغعان پدیده در دستور است و در این راستا اقدامات متعدد اقتصادی از جمله ایجاد شهرسلامت پدیده، بهره برداری از زمینهای بدون استفاده با موضوع کشت و صنعت پدیده، ایجاد رستوران های پدیده، آغاز عملیات عمرانی در پرورژه های متعدد و… در جهت خلق ثروت پایدار صورت پذیرفته است.
مدیرعامل گروه شرکتهای پدیده خاطرنشان ساخت: پروژه ملی پدیده با ظرفیت بی نظیری که در ایران دارد، قطعا اتفاقات مبارکی پیش رو دارد و امیدواریم با همراهی و صبوری سهامداران به آنچه که استحقاق این پروژه ی ملی است بزودی دست یابیم. امام جمعه شهرستان شاندیز نیز در جلسه دیدار با مدیرعامل گروه شرکتهای پدیده و هیات همراه ضمن تسلیت سالروز وفات حضرت زینب (س) گفت: خدا را شاکریم که امروز موانع و مشکلات اصلی پدیده برداشته شده و این پروژه عظیم ملی به مسیر روبه رشد و ارتقاء خویش در جهت آبادانی شهر، استان و کشور رسیده است.
حجت الاسلام و المسلمین صاحبی افزود: در حال حاضر با توجه به مسئله ی اشتغال به عنوان یکی از دغدغه ی کنونی کشور، امیدواریم پروژه ی ملی پدیده با رونق بیش از پیش سهم موثری در پیشبرد اهداف کلان جامعه و موضوع جوانان کشور داشته باشد. وی از پروژه پدیده به عنوان پروژه ای که آبروی شهرستان را تامین می کند، یاد کرد و افزود: این پروژه با ظرفیت و استعدادی که بالقوه و بالفعل دارد، نه تنها آبروی شهرستان بلکه آبروی مشهد الرضا و ایران اسلامی را نیز به عهده دارد.
حجت الاسلام صاحبی همچنین در ادامه به جمعیت بالایی که در ایام تعطیل و مناسبتها به شاندیز به عنوان منطقه گردشگری می آیند، اشاره کرد و افزود: پدیده قطعا هدف بسیاری از این گردشگران خواهد بود و این مجموعه می تواند نقش بسزایی در جذب گردشگر نیز ایفا کند.
امام جمعه شاندیز در پایان این نشست اظهار داشت: با افتخار هر خدمتی که به نفع مردم و در جهت حل مسائل و مشکلات مردم از جمله سهامداران پدیده شاندیز باشد، در دستور کار قرار خواهیم داد.