, , , ,

مدیرعامل گروه شرکتهای پدیده خطاب به سهامداران:نسبت به بررسی اطلاعات واقعی شرکت اهتمام ورزید

مدیرعامل گروه شرکت های پدیده گفت: سهامداران پدیده شاندیز با مطالعه صورتهای مالی و اطلاع از آخرین اتفاقات مثبت گروه تصمیم گیری کنند.
دکتر نیما ملائی در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی و بین الملل گروه شرکتهای پدیده افزود:با توجه به بررسی هایی انجام شده مشخص گردید عده ای با ایجاد فضای منفی و ارائه مطالب خلاف واقع قصد در خرید سهام با قیمتهای پایین را دارند.
وی افزود: لذا از سهامداران محترم خواهش می کنم با توجه به اتفاقات مثبت و رفع بسیاری از مشکلات اساسی شرکت که در افزایش سرمایه پیش رو نمایان خواهد شد، نسبت به معامله سهم با دقت عمل کنند که در آینده نزدیک از فروش سهم پشیمان نشده باشند.
به گفته مدیرعامل گروه شرکتهای پدیده، همچنین تبلیغات گسترده مجموعه پدیده طی روزهای آتی از طریق کلیه مجاری رسمی آغاز خواهد شد. دکتر ملائی خطاب به سهامداران گفت:از همه سهامداران محترم خواهشمندیم در کنار شرکت، نسبت به گسترش نکات مثبت و خدمات قابل ارائه گروه پدیده اعم از رستوران ها، مراکز خرید، ساختمانها، پروژه ها، مراکز تفریحی، کسب و کارهای جدید و … اقدام نمایند.
وی یادآور شد: طبیعی است شرکتی با بیش از ۱۷۰ هزار مبلغ بهترین جلوه از منظر برندینگ را در جامعه خواهد داشت.مدیرعامل گروه شرکتهای پدیده با بیان اینکه در روندهای مثبت پیشین برخی از سهامداران اظهار ناراحتی نسبت به فروش سهام خود در ابتدای روند مثبت کرده بودند، افزود: از همه سهامداران تقاضا دارد، پیش از فروش نسبت به مطالعه دقیق صورت های مالی و گزارش آخرین اقدامات انجام شده و در شرف انجام شرکت اقدام نمایند