, , , ,

مدیر عامل شرکت ابنیه و ساختمان پدیده از تکمیل و بهسازی برخی پروژه ها خبر داد

مدیرعامل شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز گفت: بهینه سازی ساختمان های قدیمی پدیده با هدف کامل کردن هویت کالبدی این ساختمان از اولویت های این شرکت به شمار می رود. به گزارش روابط عمومی و بین الملل گروه شرکتهای پدیده ؛ مهندس محسن کوهی با اعلام این خبر افزود:” اجرای پروژه ها می بایست براساس اصول هزینه فایده پیش برود و قبل از اقدام به هر نوع سرمایه گذاری، ضرورت دارد وضعیت بازدهی آن مورد تحلیل و بررسی قرار گیرد.”
وی با عنوان اینکه جبهه کاری، عایق کاری و موزاییک کاری و اصلاح لوله کشی آب باران در پشت بام بلوک ۱ الی ۱۰ مرکز خرید با تعداد بیش از ۸۰ نفر پرسنل آغاز گردیده، از افزایش نیرو برای بازسازی و مرمت این ساختمان خبر داد. مدیر عامل ابنیه و ساختمان پدیده در ادامه از شناسایی در مشکلات، نواقص و بهینه سازی شیشه های نور گیر با استفاده از کادر فنی و مجرب خبر داد.
وی همچنین اصلاح جبهه کاری، اصلاح نما سنگ و کامپوزیت نمای خیابان سنگ فرش را از دیگر اولویت های کنونی شرکت ابنیه و ساختمان برشمرد و اعلام کرد : ” بهینه سازی و مرمت این خیابان با هدف زیر سازی و استحکام ان در دستور کار شرکت ساختمان و ابنیه پدیده قرار گرفته است.”
وی همچنین اعلام کرد دیگر عملیات اجرایی فعال که شامل اصلاح و تکمیل سازه برج هتل، طی روزهای آتی با افزایش اکیپ پیمانکار روند صعودی در جهت پیشرفت پروژه را طی خواهد کرد. وی در پایان تصریح کرد” حل و فصل مشکلات حقوقی و مالی پیمانکاران قبلی نیز در دستور کار است و از مهر ماه سال جاری علاوه بر عملیات اجرایی تکمیل مرکز خرید، بولینگ، بیلیارد، فودکورت و سینما ، اصلاح و تکمیل سازه هتل، پست ۱۳۲ فشار قوی جهت برق رسانی اصلی پدیده شاندیز درحال اجرا است .