, , , , ,

با انتخاب مجمع عمومی عادی سالانه شرکت ابنیه و ساختمان پدیده اعضای جدید هیات مدیره مشخص شدند

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز امروز با حضور سهامداران حقیقی و حقوقی شرکت برگزار شد و اعضای جدید هیات مدیره شرکت با برگزاری انتخابات مشخص شدند.
به گزارش روابط عمومی و بین الملل گروه شرکت های پدیده شاندیز، در این انتخابات شرکت توسعه بین المللی گردشگری پدیده شاندیز، شرکت پدیده پارسیان توس، موسسه پشتیبانی سهام پدیده، شرکت تجارت الکترونیک پدیده کیش و شرکت بین المللی پدیده شاندیز کیش به عنوان اعضای اصلی هیات مدیره انتخاب شدند.

بر اساس این گزارش شرکت آریا دوام ساز شرق و شهرداری شاندیز نیز بر اساس آرای سهامداران به عنوان اعضای علی البدل هیات مدیره انتخاب شدند.انتخاب حسابرسی مستقل و بازرس قانونی اصلی و علی البدل برای سال مالی منتهی به ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ و تعیین حق الزحمه آن، تصمیم گیری در خصوص انجام معاملات موضوع ماده ۱۲۹ لایحه اصلاحی، تعیین و جبران خدمات هیات مدیره و حقوق اعضای غیر موظف و تصویب تکالیف تازه ای برای هیات مدیره جدید از دیگر مصوبات مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز بود.
در ابتدای این جلسه نیز شرکت های حسابرسی قانونی شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز گزارش های مالی منتهی به سال ۹۷ و ۹۸ را ارایه و هیات مدیره نیز خلاصه ای از گزارش عملکرد خود را به سمع و نظر سهامداران رساند. در این مجمع، روزنامه دنیای اقتصاد به عنوان روزنامه کثیرالانتشار جهت اطلاع رسانی های شرکت سهامی عام ابنیه و ساختمان پدیده انتخاب شد