, ,

سود۱۱,۳۴۴ریالی سهام شرکت توسعه پدیده پس از زیان۱۷۴۴ریالی

رییس هیات مدیره موسسه پشتیبانی سهام پدیده گفت:  زیان خالص هر سهم پدیده از ۱۷۴۴ ریال به سود  ۱۱,۳۴۴ ریالی رسید

دکتر ملایی در گفتگو با روابط عمومی و بین الملل گروه شرکتهای پدیده، با عنوان مطلب فوق افزود: با بررسی صورتهای مالی ۹ ماهه شرکت توسعه بین المللی پدیده شاندیز که به تائید حسابرسی و بازرس قانونی شرکت رسیده است به تغییراتی در برخی سرفصلها از جمله تبدیل زیان خالص هر سهم از ۱۷۴۴ ریال به سود  ۱۱,۳۴۴ ریالی رسیده ایم. 

وی افزود: در مقایسه با دوره مشابه سال قبل، هر چند جمع هزینه های عملیاتی رشد ۴۶ درصدی داشته است، جمع درآمدهای عملیاتی ۸,۷۴۳ درصد رشد داشته است و در نتیجه سود عملیاتی شرکت  ۱۸,۴۵۳ درصد افزایش یافته است. 

رییس هیات مدیره موسسه پشتیبانی سهام پدیده خاطرنشان ساخت: نکته قابل توجه که نشان دهنده یک اقدام اساسی و ماندگار در شرکت است، کاهش ۳۴ درصدی هزینه های مالی در مقایسه با دوره ۹ ماهه منتهی به ۳۰ آذر ۹۷ می باشد. 

ملایی یادآور شد: بدون ورود به جزئیات حسابها ملاحظه می گردد که سود پایه هر سهم رشد ۵۰۸ درصدی داشته و به تبع آن سود انباشته‌ پایان‌ دوره با ۳۷ درصد رشد همراه بوده است. 

این مقام مسئول افزود: همچنین در مقایسه ترازنامه ای ۳۰ آذر ۹۸ با ۲۹ اسفند ۹۷ مشخص می گردد که جمع حقوق صاحبان سهام ۳۹ درصد افزایش داشته است.

وی با بیان اینکه برگزاری یک دوره فشرده مدیریتی و تلاش تمام ارکان گروه پدیده شاندیز در سایه همراهی سهامداران محترم شرکت منجر به این اتفاقات مهم شده است، اظهار داشت: قطعا این مهم بدون حمایتهای ارزنده مقامات دولتی و قوه قضاییه امکان پذیر نبود. 

رییس هیات مدیره موسسه پشتیبانی سهام پدیده با اشاره به حضور تحلیلگران دقیق اقتصادی در بازار بورس، این تغییرات قابل ملاحظه در آستانه بازگشایی نماد گتوشا در فرابورس مورد توجه قرار خواهد گرفت، گفت:

حضور سهامدارن محترم و همراهی کامل در برگزاری مجمع شرکت با انطباق صد درصدی با الزامات قانون تجارت یکی از اصلی ترین نقاط قوت گروه پدیده شاندیز بود و استمرار این همراهی روزهای بسیار روشنی برای خانواده پدیده شاندیز رقم خواهد زد.