, ,

مجمع عمومی شرکت توسعه بین المللی صنعت گردشگری پدیده شاندیز برگزار شد

 

علی کریمی سرپرست گروه شرکتهای پدیده شاندیز در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی گروه شرکتهای پدیده شاندیز گفت :خدای را سپاس که با عنایت حضرت رضا علیه السلام و با حمایت استاندار محترم خراسان رضوی و مقامات قضایی استان به ویژه نماینده محترم دادستان و همکاری مقامات محلی شهر شاندیز و مسئولان انتظامی وبهداشتی استان وشهرستان بینالودمجمع عمومی نوبت دوم شرکت توسعه بین المللی صنعت گردشگری پدیده شاندیز با حضور موثر سهامداران در محل ساختمان اداری شرکت برگزارشد.

وی افزود: برای برگزاری بهتر مجمع با حفظ سلامت سهامداران، با توجه به شرایط بهداشتی کشور، تمهیدات کامل بهداشتی اندیشیده شد به طوری که تمامی حاضران در ابتدای ورود تست تب و اکسیژن خون داده و پس از اطمینان از سلامت آنها با تحویل دستکش و ماسک در جلسه شرکت کردند.
کریمی عنوان کرد: در این جلسه پس از اعلام به رسمیت رسیدن، گزارش هیات مدیره و حسابرس مستقل و بازرس قانونی در عملکرد سالهای مالی منتهی به ۱۳۹۶/۱۲/۲۹ و ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ مطرح وبه تصویب رسید.

همچنین انتخاب حسابرس مستقل و بازرس قانونی اصلی و علی البدل برای سال منتهی به ۱۳۹۸/۱۲/۲۹، انتخاب روزنامه کثیرالانتشار، معاملات موضوع ماده ۱۲۹ لایحه اصلاح قسمتی از قانون تجارت از دیگر عناوین دستور جلسه مجمع عمومی بود که در همه موارد مجمع تصمیم گیری نمود .

سرپرست گروه شرکتهای پدیده شاندیز اعلام کرد: در این جلسه، انتخابات هیئت مدیره شرکت توسعه بین المللی برگزار و منتخبان سهامداران اداره امور شرکت گروه شرکت های پدیده را به دست گرفتند.

سرپرست گروه شرکتهای پدیده شاندیز با تشکر از همکاری مجدانه استاندار خراسان رضوی, ستاد تدبیر وشورای تامین، مقامات قضایی استان ومسئولان بهداشتی استان، فرماندار، نیروی انتظامی و مسئولان بهداشتی شهرستان بینالود و رسانه های استان به ویژه رسانه ملی از همکاری صمیمانه سهامداران پدیده برای برگزاری مجمع عمومی تشکر و قدردانی کرد و اظهار امیدواری کرد: با انتخاب هیات مدیره منتخب سهامداران روند اداره شرکت به روال عادی برگشته و امکان رونق بیشتر شرکت پدیده در جهت حفظ منافع سهامداران و نیز گشایش نماد پدیده در بورس فراهم گردد.
گفتنی است پس از شمارش آرای سهامداران ۴شخصیت حقوقی ویک شخص حقیقی به عنوان اعضای اصلی هیات مدیره و دو شخص حقیقی نیز به عنوان اعضای علی البدل شرکت توسعه بین المللی صنعت گردشگری پدیده شاندیز برای مدت دو سال انتخاب شدند.